Email:sales@jinbeiextruder.com Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Ürün kategorisi
Bize ulaşın

Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Ekle: No.15, Guangdong Yol, Beiguan Endüstri Parkı, Jiaozhou Şehir, Qingdao, Çin

Tel: + 86-532-82287388

Daha fazla bilgi edinin (423) 249-22-82

Mobil: + 86-13792822973 (wahtsapp kullanılabilir)

Mobil: + 86-13793207543 (whatsapp kullanılabilir)

E-posta: sales@jinbeiextruder.com

HDPE geniş çaplı boru üretim hattı

HDPE geniş çaplı boru üretim hattı

Bu geniş çaplı HDPE/MDPE yakıt gaz/su kaynağı boru üretim hattı özellikle büyük çaplı HDPE/MDPE boru üretmek için kullanılır. Boru Isıtma dayanıklı AGI gibi bazı mükemmel özelliklere sahip

Chat Now
Product Details

Eğer Çin hdpe geniş çaplı boru üretim hattı kontrol ediyorsanız, fiyatı, maliyet, satış veya PDF, için lütfen Qingdao Jeebo makine Co., Ltd temas kurmaktan çekinmeyin, biz bir önde gelen hdpe boru Makinası, hdpe boru hattı, hdpe boru üretim hattı, hdpe boru yapma makinesi, hdpe Boru Ekstrüzyon makine üreticileri ve tedarikçileri vardır.

Bu geniş çaplı HDPE/MDPE yakıt gaz/su kaynağı boru üretim hattı özellikle büyük çaplı HDPE/MDPE boru üretmek için kullanılır. Boru bazı Isıtma dayanıklı, yaşlanma dayanıklı, yüksek mekanik güç, dayanıklılık, iyi çevresel stres çatlaklar gibi mükemmel özellikler sürünmeye dayanıklı, vb vardır. Bu şehir ve banliyösünde, şehir içinde su kaynağı arasında kanal sistemi sistemleri için bir tercih edilen gaz boru var.

Üretim hattı özellikleri:

Bölüm ile Soğutma ünitesi besleme ve sarmal geri oluk, harika çıktı, daha düşük erime sıcaklığı ve daha düşük enerji tüketimi sağlayan farklı pitch undulant vida, yüksek verim Ekstruder HDPE Boru, yüksek hız ve düşük gürültü azaltıcı ile donatılmış için tasarlanmıştır.

Dağıtılmış sarmal bileşik ekstrüzyon kalıp kafa erime basınç ve akı bile sağlar ve istikrarlı, boru pürüzsüz ve parlak yüzey.

Vakum kalibrasyon ve sprey su tankı paslanmaz çelik soğutma hassas kalibrasyon ve hızlı soğutma sağlar.

Multi pençeleri çekicisi, Frekans dönüştürücü tarafından ayarlanabilir hız benimser.

Gezegen kesici ile donatılmıştır. Büyük çaplı ve kalın duvar Boru kesme muktedir.

Boru yapımı çizgi ile donatılmıştır.

Bu geniş çaplı HDPE/MDPE yakıt gaz/su Servisi Boru Ekstrüzyon hattı olarak da adlandırılır büyük çaplı HDPE Boru üretim hattı, geniş çaplı PE Boru Ekstrüzyon makinesi, geniş çaplı HDPE Boru üretim hattı, geniş çaplı HDPE Boru üreten makine, geniş çaplı PE boru yapma makinesi, geniş çaplı HDPE Boru Makinası, büyük çaplı PE boru Makinası, büyük çaplı HDPE Boru imalat makinesi , geniş çaplı HDPE Boru üretim tesisi, geniş çaplı HDPE Boru Fabrikası, vb.

En büyük çap aralığı için 1600 mm üretilebilir;


Hot Tags: HDPE geniş çaplı boru üretim hattı, hdpe boru Makinası, hdpe boru hattı, hdpe boru üretim hattı, hdpe boru yapım makinesi, hdpe Boru Ekstrüzyon Makinası, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, pdf, maliyet, satış fiyatı,
ilgili ürünler