Email:sales@jinbeiextruder.com Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Ürün kategorisi
Bize ulaşın

Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Ekle: No.15, Guangdong Yol, Beiguan Endüstri Parkı, Jiaozhou Şehir, Qingdao, Çin

Tel: + 86-532-82287388

Daha fazla bilgi edinin (423) 249-22-82

Mobil: + 86-13792822973 (wahtsapp kullanılabilir)

Mobil: + 86-13793207543 (whatsapp kullanılabilir)

E-posta: sales@jinbeiextruder.com

PE Gaz Boru Makinası

PE Gaz Boru Makinası

PE gaz boru üretim hattı mükemmel sertlik ve esneklik, ısı direnci, yaşlanma direnci, yüksek tıbbi mukavemet, çevresel stres çatlağı direnci, sürünme deformasyonu direnci, ısı-bağlantı ve benzeri vardır. Yani, bu gaz ve su borusu için tercih edilir şehir ve kanal arasındaki kanal sistemi ...

Chat Now
Product Details

PE gaz boru üretim hattı mükemmel sertlik ve esneklik, ısı direnci, yaşlanma direnci, yüksek tıbbi mukavemet, çevresel stres çatlağı direnci, sürünme deformasyonu direnci, ısı-bağlantı ve benzeri vardır. Yani, bu gaz ve su borusu için tercih edilir şehir ve banliyö arasında kanal sistemi ve şehir gazı ve su tedariğinde önemli bir rol oynar.
Bu üretim hattı, yüksek otomatik ve istikrarlı bir özelliği vardır.Çok sayıda müşteri ile popülerdir.Ve değiştirilen üretim hattı için en iyi seçimdir.Elektromanyetik ısıtma halkasını kontrol etmek için yeni teknoloji elektromanyetik indüksiyon kontrol cihazı benimseyin, elektrik oranı oranı% 98'i geçebilir, % 50 elektrik enerjisi tasarrufu.

Tüm PE gaz boru makinesi birden fazla parça içerir. Makine vakum besleme makinesi ve kurutucu, iki tek vidalı ekstruder, PE boru modu, vakum kalibre tankı, püskürtme tankı, çekme makinesi, kesme makinesi ve yığın oluşur. Gerekirse, müşteriler için yardımcı makineler de koyarız.

管制挤出机_副本.jpg

Vakum kalibrasyon tankının uzunluğu, borunun teknik özelliklerine bağlıdır. Gösterdiğimiz resim yaklaşık dokuz metredir. Bu parçanın işlevi soğutma içindir.

Satın almak isterseniz gelip bizimle iletişime geçin. Yüksek kalite, yüksek effencicy, düşük atık ve düşük kirlilik ile ünlüdür. Bu yıl ülkemizde bile tüm dünya çevre sorunlarını kavramaktadır. Başkan Xi, doğanın önemini söyledi. Yeşil yolu uyguluyoruz. Nerede olursanız olun, sizi memnun etmek ve iyi ekstrüder, iyi plastik makine ve iyi hizmet sunmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Web: jinbeiextruder.com

Posta: sales@jinbeiextruder.com

Tel: 86-532-82287266


Çin PE Gaz Boru Makinesi, fiyat, maliyet, satış veya PDF kontrol ediyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, biz önde gelen üreticilerden ve tedarikçilerinden biriyiz.
Hot Tags: PE Gaz Boru Makinesi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, pdf, fiyat, maliyet, satılık
ilgili ürünler