Email:sales@jinbeiextruder.com Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Ürün kategorisi
Bize ulaşın

Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Ekle: No.15, Guangdong Yol, Beiguan Endüstri Parkı, Jiaozhou Şehir, Qingdao, Çin

Tel: + 86-532-82287388

Daha fazla bilgi edinin (423) 249-22-82

Mobil: + 86-13792822973 (wahtsapp kullanılabilir)

Mobil: + 86-13793207543 (whatsapp kullanılabilir)

E-posta: sales@jinbeiextruder.com

PE su boru gaz boru petrol boru ısı koruma boru üretim hattı

PE su boru gaz boru petrol boru ısı koruma boru üretim hattı

Yaşlanma direnci, yüksek tıbbi gücü, çevresel stres çatlamak dayanıklılığını, sürüngen def direnç mükemmel sertlik ve esneklik, ısı direnci, HDPE büyük çaplı boru üretim hattı vardır

Chat Now
Product Details

Eğer Çin pe su boru gaz boru petrol boru ısı koruma boru üretim hattı kontrol ediyorsanız, fiyatı, maliyet, satış veya PDF, için lütfen Qingdao Jeebo makine Co., Ltd temas kurmaktan çekinmeyin, önde gelen pe boru Makinası, pe boru Makinası, pp boru Makinası, pp Boru Ekstrüzyon hattı, pe boru üretim hattı üreticileri ve tedarikçileri biriyiz.

HDPE büyük çaplı boru üretim hattı vardır mükemmel sertlik ve esneklik, ısı direnci, yaşlanma direnci, yüksek tıbbi gücü, çevresel stres çatlamak, sürüngen deformasyon, direnç direnç ısı - bağlantı ve benzeri. Yani, bu tercih edilen gaz ve su boru kanal sistemi sistemi banliyösü arasındaki şehir için ve şehir gaz ve su içinde önemli bir rol oynar.

Bu üretim hattı güzel apprearance, yüksek otomatik ve istikrarlı vardır. Pek çok müşteri ile popülerdir. Ve en önemli replaceimported üretim hattı. Yeni teknoloji elektromanyetik indüksiyon denetleyicisi elektromanyetik Isıtma yüzük denetlemek için evlat edinmek, electricityuse oranı % 98, % 50 elektrik enerji kazandırabilir aşıyor.

HDPE büyük çaplı boru üretim hattı esas alan tarımsal su temini ve drenaj sistemi, mimari su temini ve drenaj sistemi, kaldırım kablo, vb kullanılır. Bu satır grubu vakum kalibrasyonu oluşur mesafe birimi, kesme ünitesi, stacker, tank. Tek vidalı Ekstruder ve mesafe birimi kapalı iki-claw türü, üç-claw türü, dört pençe türü, iki-claw türü, altı-claw türü, sekiz-claw türü, on-claw türü, on iki-claw türü içerir. Hayır-artıkları kesme, kesme gördüm ya da gezegen kesme uygulanabilir, makine grup güvenilir malı, üretim effeciency yüksektir. Gezegen kesme makinası tam otomatik bilgisayar denetimidir.


Hot Tags: PE su boru gaz boru petrol boru ısı koruma boru üretim hattı, pe boru Makinası, pe boru Makinası, pp boru Makinası, pp Boru Ekstrüzyon hattı, pe boru üretim hattı, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, pdf, maliyet, satış fiyatı,
ilgili ürünler