Email:sales@jinbeiextruder.com Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Ürün kategorisi
Bize ulaşın

Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Ekle: No.15, Guangdong Yol, Beiguan Endüstri Parkı, Jiaozhou Şehir, Qingdao, Çin

Tel: + 86-532-82287388

Daha fazla bilgi edinin (423) 249-22-82

Mobil: + 86-13792822973 (wahtsapp kullanılabilir)

Mobil: + 86-13793207543 (whatsapp kullanılabilir)

E-posta: sales@jinbeiextruder.com

PE Su Temini Boru Üretim Hattı

PE Su Temini Boru Üretim Hattı

pe su kaynağı üretim hattı mükemmel esneklik, ısı direnci, yaşlanma direnci, yüksek mediakal mukavemeti, çevre stres çatlak direnci ve benzeri vardır. Hızlı bir şekilde bize sorabilirsiniz, firmamız size bazı avantajlar ve ayrıcalıklar verebilir.Ve eğer sen bir sipariş, en kısa sürede teslim etmek için söz veriyorum.

Chat Now
Product Details

ana teknik özellikler

boru 规格 .png

ürün avantajı

PE su tedarik boru üretim hattı mükemmel sertlik ve esneklik, ısı direnci, yaşlanma direnci, yüksek tıbbi mukavemet, çevresel stres çatlak direnci, sürünme deformasyonu direnci, ısı-bağlantı ve benzeri vardır. Yani, tercih edilen gaz ve su borusu Şehir ve banliyö arasında kanal sistemi için ve şehir gaz ve su tedariğinde önemli bir rol oynar.

ürün karakteristiği

Bu üretim hattı, yüksek otomatik ve istikrarlı bir özelliği vardır.Çok sayıda müşteri ile popülerdir.Ve ithal üretim hattının yerini almak için en iyi seçimdir.Elektromanyetik ısıtma halkasını kontrol etmek için yeni teknoloji elektromanyetik indüksiyon kontrol cihazını benimseyin, elektrik kullanım oranı 98'i aşıyor %, elektrik enerjisinden% 50 tasarruf edebilir.

ürün oluşumu

Tüm PE wtater tedarik boru makinesi, birden fazla parça içerir. Makine vakum besleme makinesi ve kurutucu, iki tek vidalı ekstruder, PE boru modu, vakum kalibre tankı, püskürtme tankı, çekme makinesi, kesme makinesi ve yığın oluşur. Gerekirse, müşteriler için yardımcı makineler de koyarız.

ürün teslim

   Bir sipariş verirseniz, makineleri en kısa zamanda teslim edeceğimize söz veririz. Ayrıca, makinelere zarar vermemek için ürünü dikkatli bir şekilde paketlemeyi de garanti edebiliriz.

发货 2_ 副本 .jpg

Satın almak isterseniz gelip bizimle iletişime geçin. Yüksek kalite, yüksek verim, düşük atık ve düşük kirlilik ile ünlüdür. Bu yıl ülkemizde bile tüm dünya çevre sorunlarını kavramaktadır. Başkan Xi, doğanın önemini söyledi. Yeşil yolu uyguluyoruz. Nerede olursanız olun, sizi tatmin etmek ve iyi ekstrüder, iyi plastik makine ve iyi hizmet sunmak için elimizden geleni yapabiliriz.

Web: jinbeiextruder.com

Posta: sales5@jbd-china.com

Tel: 86-532-82287388

whatsapp: 86-15725191772

Çin PE Su tedarik Boru Makinesi, fiyat, maliyet, satış veya PDF kontrol ediyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, biz önde gelen üreticilerden ve tedarikçilerinden biriyiz.

Çin PE su tedarik boru üretim hattı, fiyat, maliyet, satış veya PDF kontrol ediyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, biz önde gelen üreticilerden ve tedarikçilerinden biriyiz.
Hot Tags: PE su tedarik boru üretim hattı, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, pdf, fiyat, maliyet, satılık
ilgili ürünler