Email:sales@jinbeiextruder.com Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Ürün kategorisi
Bize ulaşın

Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Ekle: No.15, Guangdong Yol, Beiguan Endüstri Parkı, Jiaozhou Şehir, Qingdao, Çin

Tel: + 86-532-82287388

Daha fazla bilgi edinin (423) 249-22-82

Mobil: + 86-13792822973 (wahtsapp kullanılabilir)

Mobil: + 86-13793207543 (whatsapp kullanılabilir)

E-posta: sales@jinbeiextruder.com

PPR PERT PEX PB boru üretim hattı

PPR PERT PEX PB boru üretim hattı

Tek katlı veya çok katlı boru üretim hattı PPR, PP, PE, PERT, PEX, üretmek uygundur PB tek katmanlı ya da çok katmanlı borular. Bu satır bir ya da üç extrudersfor co-ekstrüzyon kullanır, PPR, PE benimseyen veya

Chat Now
Product Details

Eğer Çin ppr pert pex pb boru üretim hattı kontrol ediyorsanız, fiyatı, maliyet, satış veya PDF, için lütfen Qingdao Jeebo makine Co., Ltd temas kurmaktan çekinmeyin, önde gelen ppr makine, ppr Boru Makinaları, ppr boru Makinası, ppr boru üretim hattı üreticileri ve tedarikçileri biriyiz.

Tek katlı veya çok katlı boru üretim hattı PPR, PP, PE, PERT, PEX, üretmek uygundur PB tek katmanlı ya da çok katmanlı borular. Bu hat kullanan bir veya üçüncü extrudersfor co-ekstrüzyon, PPR, PE veya PP ana malzeme olarak benimser, Orta tabaka glassfiber veya diğer plastik.

Tek katlı veya çok katlı boru üretim hattı tarafından Gelişmiş tekniği Almanya üzerinden yapılır ve PPR, PP, PE, PERT, PEX, PB, üreten özelliklerine göre yüksek verimli Ekstruder olarak tasarlanmış ve yüksek tork şanzıman, yeni tip oluklu varil ile yüksek verim, düşük erime sıcaklığı oluşur ve düşük sıcaklık plastifization gerçekten farkında.

Hot Tags: PPR pert pex pb boru üretim hattı, ppr makine, ppr Boru Makinaları, ppr boru Makinası, ppr boru üretim hattı, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, pdf, maliyet, satış fiyatı,
ilgili ürünler