Email:sales@jinbeiextruder.com Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Ürün kategorisi
Bize ulaşın

Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Ekle: No.15, Guangdong Yol, Beiguan Endüstri Parkı, Jiaozhou Şehir, Qingdao, Çin

Tel: + 86-532-82287388

Daha fazla bilgi edinin (423) 249-22-82

Mobil: + 86-13792822973 (wahtsapp kullanılabilir)

Mobil: + 86-13793207543 (whatsapp kullanılabilir)

E-posta: sales@jinbeiextruder.com

PVC Fiber yumuşak üretim hattı geliştirilmesi

PVC Fiber yumuşak üretim hattı geliştirilmesi

Boru bu tür üç katman yapısını yapılır. İç ve dış katmanları PVC plastikten yapılmış ve Orta tabaka terylene elyaf takviyeli net yapılır. Boru c için uygundur

Chat Now
Product Details

Yumuşak üretim hattı geliştirilmesi Çin pvc fiber denetliyorsanız, fiyatı, maliyet, satış veya PDF, için lütfen Qingdao Jeebo makine Co., Ltd temas kurmaktan çekinmeyin, biz bir önde gelen pvc boru tesisi, pvc Boru Makinaları, pvc boru üretim hattı, pvc Boru imalat makinesi, pvc boru makinesi fiyat üreticileri ve tedarikçileri yapma.

Boru bu tür üç katman yapısını yapılır. İç ve dış katmanları PVC plastikten yapılmış ve Orta tabaka terylene elyaf takviyeli net yapılır. Boru korozif gaz veya sıvı taşıma için uygundur. Bu makine, kömür madeni, petrol, kimya fabrikası, tarımsal sulama, Bina, güneş enerjili su ısıtıcı, havagazı pot, vb alanlarında yaygın olarak kullanılabilir.

PVC Fiber artırılması yumuşak boru üretim hattı da PVC Fiber yumuşak boru üretim tesisi, PVC Fiber yumuşak boru Makinası, PVC Fiber yumuşak Boru Ekstrüzyon Makinası, PVC Fiber yumuşak boru Makinası, Bahçe boru yapma makinesi, Bahçe boru üretim hattı, Bahçe Boru Ekstrüzyon hattı, vb denir.

PVC Fiber artırılması yumuşak boru üretim hattı, yeni teknoloji, kullandığımız kaliteli ve düşük fiyat. PVC PVC elyaf takviyeli boru kısaca PVC kafes tüp, plastik yılan derisi boru, suita bilinen olarak bilinir.


Hot Tags: Artırılması yumuşak üretim hattı, PVC Boru Tesisi, PVC boru makinesi, PVC boru üretim hattı, PVC Boru imalat makinesi, PVC boru makinesi fiyat, Çin, üreticileri, yapım PVC fiber tedarikçiler, fiyatı, maliyet, Satılık Fabrika, pdf
ilgili ürünler